حسابرسي بيمه اي تامین اجتماعی

حسابرسی بیمه ای تامین اجتماعی ، بازرسی از دفاتر قانونی توسط سازمان تامین اجتماعی

درخصوص حسابرسی بیمه ای تامین اجتماعی شعب سازمان تأمین اجتماعی کشور معمولا در صورت احراظ هر یک از شرایط زیر اقدام به اخذ تعهد نامه جهت انجام حسابرسی بیمه ای از شرکتها می نمایند و پیرو آن موسسه حسابرسی تامین اجتماعی وظیفه انجام حسابرسی بیمه ای را برعهده خواهد گرفت :

1- درخواست مفاصا حساب بیمه ای از سوی شرکت ها
2- درخواست صدور و یا تمدید کارت بازرگانی
3- انتقال سهام اعضای شرکت
4- انتقال مالکیت و اموال شرکت
5- سایر موارد
درخواست انجام حسابرسی بیمه ای توسط شعبه ای از سازمان که پرونده مطالباتی شرکت در آن مورد رسیدگی قرار می گیرد و یا محل کارخانه کارگاه های تولیدی صنعتی صورت می‌گیرد.

مرکز مشاوره تامین اجتماعی به صورت کاملا حرفه ای و در چهارچوب قوانین و مقررات موضوعه  اقدام به ارائه مشاوره به شرکتها در زمینه حسابرسی بیمه ای تامین اجتماعی می نماید تا حقی از حقوق شرکتها پایمال نگردد . خدمات قابل ارائه به شرح زیر می باشد :
الف – بررسی اسناد و مدارک شرکتها و کمک در جهت رفع ایرادات و کمبود مدارک
ب – همکاری با حسابرسان سازمان تامبن اجتماعی در زمان رسیدگی به جهت ارائه مدارک و مستندات برابر قوانین و مقررات موضوعه
ج – پی گیری بدهی اعلامی از سوی سازمان تامین اجتماعی در رابطه با حسابرسی صورت گرفته و تنظیم لایحه و حضور در هیئت های تشخیص مطالبات

مرکز مشاوره تامین اجتماعی

 ارائه دهنده خدمات مشاوره بیمه تامین اجتماعی
مرکز مشاوره تامین اجتماعی با سابقه ای درخشان ارائه دهنده مشاوره بیمه تامین اجتماعی به اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی می باشد . بخشی از خدمات مرکز مشاوره تامین اجتماعی به کارفرمایان و پیمانکاران به شرح زیر می باشد :

1- کنترل نحوه محاسبات بدهی ها و اوراق مطالباتی که توسط شعب سازمان تأمین اجتماعی برای کارفرمایان ارسال می گردد .

2- انجام وظیفه به عنوان وکیل کارفرما در هیئت های تشخیص مطالبات سازمان تأمین اجتماعی اعم از بدوی و تجدیدنظر و تهیه لایحه دفاعیه و حضور در جلسات مربوطه .

3- بررسی پیمانها ، قرادادها و تفاهم نامه های پیمانکاری و ارائه مشاوره بیمه ای قبل و بعد از عقد قرارداد ها و پیگیری تا حصول نتیجه مطلوب و قانونی . ( با محوریت بیمه سازمان تامین اجتماعی )

4- پی گیری پرونده های سازمان تامین اجتماعی در دیوان عدالت اداری در مواردی که رسیدگی صورت گرفته در هیئت های تشخیص مطالبات سازمان تأمین اجتماعی که مورد رضایت کارفرما قرار نگرفته باشد .

5- پی گیری و اخذ مفاصاحساب سازمان تامین اجتماعی در رابطه با انواع قراردادها

6- ارائه خدمات مشاوره در زمینه حسابرسی بیمه ای تامین اجتماعی و بازرسی از دفاتر قانونی .

7- راهنمایی و آموزش کارفرمایان و پیمانکاران جهت تنظیم صحیح لیست های بیمه و درج صحیح مربوط به مبالغ مشمول بیمه در لیستها و سایر مسائل مرتبط با سازمان تأمین اجتماعی که به نحوی به پرداختهای بیمه ای مربوط می شود .

8- ارائه مشاوره درخصوص سایر امور مربوط به بیمه شدگان و کارفرمایان در زمینه تأمین اجتماعی .

9- ارائه خدمات مشاوره بیمه تامین اجتماعی در تمامی زمینه های دیگر مرتبط با تامین اجتماعی و حسابرسی بیمه ای تامین اجتماعی

 

تماس با ما

تماس با تامین مشاور

برای تماس با  تامین مشاور ارائه دهنده مشاوره تامین اجتماعی به  کلیه شرکتها ، سازمانها و اشخاص حقیقی می توانند از راه های ارتباطی به شرح زیر با تامین مشاور در تماس باشند . راههای ارتباطی به گونه ای برنامه ریزی گردیده که امکان پاسخ گویی در هز شرایط امکان پذیر باشد .

تلفن های مرکز مشاوره تامین اجتماعی  :        

     021-86081846

     021-86085264

بازگشت به صفحه اصلی

 

ضعیفمتوسطخوبخیلی خوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...