حذف دفترچه کاغذی در سازمان تأمین اجتماعی

حذف دفترچه کاغذی در سازمان تأمین اجتماعی

حذف دفترچه کاغذی در سازمان تأمین اجتماعی

حذف دفترچه کاغذی در سازمان تأمین اجتماعی

حذف دفترچه کاغذی در سازمان تأمین اجتماعی از چندین سال قبل، آرزویی دیرین بود که در دولت تدبیر و امید این آرزو به برنامه اجرایی تبدیل شد و در روزهای پایانی سال 95 شاهد اجرایی شدن اولین گام موفق در اجرای این برنامه بودیم و دفترچه های کاغذی در مراکز درمانی ملکی سازمان تأمین اجتماعی حذف شد.

جشن حذف دفترچه در مراکز درمانی ملکی سازمان تأمین اجتماعی با حضور نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی و روسای کمیسیون های اجتماعی و بهداشت برگزار شد.

دکتر سیدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در این مراسم جشن گفت: حذف دفترچه در مراکز درمانی تأمین اجتماعی گامی بزرگ و ارزشمند است که با پیگیری ها و تلاش های مجاهدانه طی سال های اخیر انجام شده و یکی ازنتایج اجرای نهضت IT در سازمان تأمین اجتماعی است.

دکتر نوربخش افزود: نهضت IT برای جبران ضعف ها و عقب ماندگی هایی که در استفاده از فن آوری اطلاعات در این سازمان بوجود آمده بود، اجرا شده است.

وی ادامه داد: برای حذف دفترچه زیرساخت هایی در حوزه فن آوری اطلاعات ایجاد شده است که می تواند در نظام ارجاع نیز مورد استفاده قرار گیرد و همچنین این امکان نیز فراهم است که برنامه حذف دفترچه در کوتاه ترین زمان ممکن به مراکز درمانی طرف قرارداد سازمان تأمین اجتماعی در کل کشور تسری یابد.

وی در ادامه اضافه کرد: تامین اجتماعی بیشترین رکورد اطلاعاتی را در کشور دارد و ۵٠ میلیارد رکورد دیتا دارد.

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی: حذف دفترچه بیمه اقدام بزرگ تامین اجتماعی است

“حذف دفترچه کاغذی در سازمان تأمین اجتماعی “

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت: حذف دفترچه بیمه درمانی در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی به عنوان اقدامی بزرگ و ارزشمند از سوی این سازمان و قابل تقدیر است.

دکتر مسعود پزشکیان به نبود داده و اطلاعات در کشور به عنوان یکی از مشکلات اشاره کرد و افزود: اگر داده ها در همه سطوح جمع شود همه کارها به خوبی انجام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: با داشتن داده ها و اطلاعات متمرکز، هر تخلفی را می توان شناسایی کرد و هر کسی که خدمت نگرفته یا گرفته قابل شناسایی است.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی: باید از زحمات مسئولان سازمان تامین اجتماعی برای حذف دفترچه کاغذی تقدیر کرد

دکترعلی نوبخت، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی نیزگفت: کار امروز سازمان تامین اجتماعی با حذف دفترچه ها کار بسیار بزرگی است و حتی اگر یکی از بیماران با خطای پزشکی مواجه نشود خیلی ارزشمند است.

نوبخت افزود: این طرح مزایای ارزشمندی دارد که باید از زحمات مسئولان سازمان تامین اجتماعی برای این موضوع تقدیر کرد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی: تامین اجتماعی همیشه در ارائه خدمات پیشتاز بوده است

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی نیزگفت: حذف دفترچه ها کارخوبی است که از سوی تامین اجتماعی انجام شده است.

سلمان خدادادی افزود: چقدر خوب است داده ها به هم پیوند بخورد و خوشحالیم که این کار در قسمت درمان تامین اجتماعی انجام شد و باید بخش درمان وزارت بهداشت به این داده ها متصل شود و همه برای ارایه خدمات یک کارت داشته باشیم.

وی یادآورشد: تامین اجتماعی همیشه در ارائه خدمات پیشتاز بوده است و باید همه این خدمات را گسترش داد تا مردم از خدمات مطلوب بهره مند شوند.

—————————————————————————————————

تماس با مرکز مشاوره تامین اجتماعی

برای تماس با مرکز مشاوره تامین اجتماعی کلیه شرکتها ، سازمانها و اشخاص حقیقی می توانند از راه های ارتباطی به شرح زیر با تامین مشاور در تماس باشند . راههای ارتباطی به گونه ای برنامه ریزی گردیده که امکان پاسخ گویی در هز شرایط امکان پذیر باشد .

1- تماس از طریق تماس تلفنی

در این روش کلیه اشخاص می توانند از طریق شماره های تماس زیر با کارشناسان این مرکز تماس حاصل فرمایند :

تلفن های مرکز مشاوره تامین اجتماعی  :        

021-86081846

     021-86085264

 2- تماس با مرکز از طریق ایمیل مرکز مشاوره تامین اجتماعی

در این روش کلیه اشخاص می توانند سوالات خود را از طریق ایمیل زیر برای مرکز ارسال فرمایند . توضیح اینکه در این صورت می بایستی اطلاعات تماس در ایمیل قید گردد تا در صورت نیاز کارشناسان مرکز مشاوره تامین اجتماعی با ایشان تماس حاصل فرمایند .

ایمیل :    taminmoshaver@gmail.com

 

3- تماس با مرکز از طریق بخش پرسش و پاسخ

در این روش کلیه اشخاص می توانند سوالات خود را از طریق بخش پرسش و پاسخ در سایت مرکز مشاوره تامین اجتماعی ، مطرح و جواب های خود را حداکثر ظرف مدت 48 ساعت دریافت دارند . آدرس بخش پرسش و پاسخ به شرح زیر می باشد :

لینک قسمت پرسش و پاسخ سایت پرسش و پاسخ سایت مرکز مشاوره تامین اجتماعی

 

بازگشت به صفحه اصلی

ضعیفمتوسطخوبخیلی خوبعالی
Loading...