جزییات بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش حساب

جزییات بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش حساب/ قسط بندی اصل حق بیمه

جزییات بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش حساب/ قسط بندی اصل حق بیمه

 جزییات بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش حساب/ قسط بندی اصل حق بیمه

معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی ضمن تشریح جزییات قانون بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش حساب گفت: افرادی که در گذشته دچار مشکل شدند تا ۲۷ شهریور برای ارائه درخواست مهلت دارند.

محمدحسن زدا در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش‌حساب گفت: در این خصوص مصوبه‌ای از هیات دولت گرفتیم و از این پس رویکرد و نگاه تامین اجتماعی، بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش‌حساب است.

وی به تسهیلات ارائه شده در این مورد اشاره کرد و افزود: قصد داریم با این اقدام به کارفرمایان نشان دهیم که متوجه گرفتاری و نگرانی‌های آنها هستیم؛ چرا که این افراد در طول سال‌های اخیر با تحریم‌ها و کاهش و نوسانات شدید نرخ ارز با حوادث غیرمترقبه‌ای مواجه بودند که باعث شد نتوانند تکالیف قانونی خود را به موقع انجام دهند و گاهی دچار جریمه‌های سنگینی شدند.

به گفته زدا، سازمان آنها را درک می‌کند و متوجه است که شرایط سختی داشته‌اند، به همین دلیل کارفرمایان خوش‌حساب می‌توانند به تامین اجتماعی مراجعه و درخواست خود را ارائه دهند و بعد از بررسی و تصویب خوش‌حسابی آنها، مشمول بخشودگی جرایم می‌شوند.

معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی در مورد جزییات بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش حساب و  قسط‌بندی جرایم تاکید کرد: مدل‌های متنوعی در اختیار آنها قرار می‌گیرد و اختیار انتخاب با آنهاست که به صورت قسط‌بندی اصل حق بیمه را پرداخت کنند که البته اگر قسط‌بندی طولانی‌مدتی را انتخاب کنند از بخشودگی کمتری برخوردار می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه این قانون دائمی است، گفت: افرادی که در گذشته دچار این مشکل شده‌اند تا ۲۷ شهریور سال جاری مهلت سه ماهه‌ای را برای آنها تعیین کرده‌ایم تا درخواست خود را ارائه کنند، اما برای افرادی که از این به بعد دچار مشکل می‌شوند، قانون دائمی است و هیچ سقفی ندارد.

—————————————————————————————————

تماس با تامین مشاور

برای تماس با  تامین مشاور ارائه دهنده مشاوره تامین اجتماعی به  کلیه شرکتها ، سازمانها و اشخاص حقیقی می توانند از راه های ارتباطی به شرح زیر با تامین مشاور در تماس باشند . راههای ارتباطی به گونه ای برنامه ریزی گردیده که امکان پاسخ گویی در هز شرایط امکان پذیر باشد .

تلفن های مرکز مشاوره تامین اجتماعی  :        

     021-86081846

     021-86085264

بازگشت به صفحه اصلی

ضعیفمتوسطخوبخیلی خوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...